„Auto se při jízdě začalo chovat zvláštně…“ Viníkem nehody Patrasové je její Mercedes

16. 07. 202219:29
„Auto se při jízdě začalo chovat zvláštně…“ Viníkem nehody Patrasové je její Mercedes
foto: Repro foto Youtube/Dagmar Patrasová

V květnu letošního roku zaplnily tuzemská média články o nehodě herečky Dagmar Patrasové, která jen pár stovek metrů od svého domu rozbila svůj luxusní vůz o betonový ostrůvek. V začátku kauzy se hovořilo o tom, že na vině by mohl být alkohol. Vyšetřovatelé ale zjistili pravdu.

U nehody na pražských Vinohradech zasahovali tenkrát nejen policisté, ale také hasiči, kteří odklízeli následky nehody. Do médií následně „prosákla“ informace, že se herečka odmítla podrobit dechové zkoušce. To pochopitelně začalo vzbuzovat diskuze o tom, zda nebyla Patrasová posilněna alkoholem.

Domněnku také podporoval fakt, že se po nehodě Patrasová poměrně zmateně pohybovala po ulici, kde se nehoda udála.

O své nehodě se v těchto dnech rozhovořila pro portál Život v Česku. V rozhovoru přiznala, že se vyšetřovatelé zaměřili i na další možné okolnosti nehody. Policisté následně potvrdili její tvrzení, že na vině nehody byla technická závada jejího vozu.

Mohlo to dopadnout mnohem hůře

„Auto je momentálně stále v servisu, kde ho opravdu důkladně prohlédli. Vyšlo najevo, že nehodu způsobila závada na motoru. Bylo opravdu štěstí, že jsem jela po klidné ulici kousek od domova a jela jsem opravdu pomalu, jinak následky určitě mohly být horší. Auto se při jízdě začalo chovat zvláštně, a když jsem chtěla zatočit k domu, už to vůbec nešlo a stalo se, co se stalo,“ prozradila herečka pro ŽivotvČesku.cz chvíle před událostí.

„Dokonce i automechanik mi říkal, že je opravdu dobře, že se při nehodě nikomu nic nestalo a skončilo to jen takhle, protože kdyby k tomu došlo někde na dálnici v plném provozu, mohlo to dopadnout mnohem hůř. Někdo nade mnou opravdu musel držet ochrannou ruku,“ dodala v rozhovoru Patrasová.

Připomeňme, že letošní karambol nebyl hereččin první. Patrasová bourala i v prosinci 2018, kdy pod vlivem alkoholu nezvládla řízení a na Praze 2 narazila do osobního auta. To navíc shodou okolností řídil mezinárodně hledaný muž.

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných