Herečku Brodskou vulgárně napadl muž ve frontě. Vrazila mu facku. Obrovskou

08. 02. 202209:32
Herečku Brodskou vulgárně napadl muž ve frontě. Vrazila mu facku. Obrovskou
foto: TV Nova/Tereza Brodská

Herečka Tereza Brodská se svěřila fanouškům na sociální sítí s děsivým zážitkem z nakupování. Poté, co pustila starší paní ve frontě před sebe, si vyslechla sprosté nadávky. Jenže herečka si je nenechala líbit a muži podle svých slov vrazila velkou facku.

„Dávala jsem hodně facek při natáčení, ale nikdy mě nenapadlo, že ubalím facku i v soukromí. Stála jsem ve frontě v obchodě a za mnou stála starší paní s jednou věcí, tak jsem ji pustila před sebe,“ uvedla na Instagramu herečka. Jenže to byla zřejmě chyba.„Vynořil se chlap a začal: Ty krávo, když takhle budeš pouštět každýho, tak přijdu domu večer. Obtěžkaná taškama jsem mu slušně odpověděla, že se jednalo o jednu paní. A on začal řvát a nadávat a poslední jeho slovo bylo pí**… (určitě nemyslel pí*u ve staromoravštině, protože to byl původně název pro sýkorku)! Tím jsem si jistá,“ popsala konflikt v obchodě Brodská.

Poté, co muž s nadávkami skončil, celá fronta jen koukala. „Tak jsem ty těžký tašky upustila a vrazila mu facku! Velkou! On jen zíral. Já posbírala rozmašírovanej nákup a vypadla s hrůzou, že mě prohodí výlohou,“ vypráví herečka.

Jenže zfackovaný muž byl zřejmě také v šoku a už nezareagoval. „Ale za chvíli se mě zmocnil tak blažený pocit. Vzepřela jsem se. Ani ve snu by mě nenapadlo, že to někdy udělám. No, příště už to asi neudělám,“ dodala Tereza Brodská. ​

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných