Publicista ČT otřesně o Leošovi Marešovi. Veřejně, na přednáškách pro děti

23. 04. 202212:10
Publicista ČT otřesně o Leošovi Marešovi. Veřejně, na přednáškách pro děti
foto: Instagram Leoše Mareše/Leoš Mareš

Moderátor Leoš Mareš s jeho ženou Monikou zažívají dle svých slov pořádné trápení. Dozvěděli se, že uznávaný vysokoškolský pedagog a publicista pořádá na základních školách workshopy, kde šíří o moderátorovi lži. Prý je jeho příbuzný, kterému se svěřil, že svoji dceru Alex vůbec nechtěl, že to udělal jenom kvůli manželce, kterou miluje a teď je z toho nešťastný. Moderátor se o svém trápení rozpovídal na Instagramu.

Leoš Mareš dostal od své sledující během vysílání páteční ranní show zprávu, která ho dost šokovala.

„Dobrý den Leoši, dnes měla dcera ve škole přednášku od nějakého Marka P., tvrdil, že jste příbuzní a říkal dětem dost zvláštní věci o vás a vašem vztahu k vaší dcerce. Dcera z toho byla docela smutná, že ji to hodně zklamalo lidsky. Pan Marek P. dětem říkal, že jste z narození dcery nešťastný, že jste ji nechtěl, ale že ji máte kvůli vaší ženě, kterou milujete. Líčil jim toho docela dost a pořád připomínal, že je to s vaším svolením,“ uvedla.

Následně si s paní vyměnil několik zpráv, aby se ujistil, co se na škole opravdu dělo. Poté i do zmíněné základní školy volal, kde zjistil, že opravdu pán přednáší na základních školách v rámci oficiálních workshopů, které údajně pořádá Hospodářská komora Jihočeského kraje. Zaměstnankyně základní školy se následně zeptala i studentů, kteří zlé tušení Leoše Mareše potvrdili.

Několikrát měl opakovat, že je jeho příbuzný, že se mu moderátor měl sám svěřovat, jak je nešťastný, že se nyní musí do médií přetvařovat, říkat do kamer jiné věci, než je realita. Také tvrdil, že má svolení říkat to do médií.

„Jsme z toho dost zaskočeni, že se toto odehrává na oficiální půdě. Pán jede celou šňůru přednášek a všechny jsou téměř totožné. Děsí mě, kolika lidem to již říkal,“ uvedl Mareš.

Marešovi nyní řeší, jak s celou věcí naložit. Uvažují, že podají trestní oznámení.

Pod příspěvkem se rozeběhla diskuze, kde mu podporu vyjadřuje řada známých osobnostní.

Jsou mezi nimi ale i ti, kteří potvrzují, co se na přednáškách opravdu dělo.

„Mě teda, kromě toho psychopata, zaráží i fakt, že na přednáškách cizích lidí chybí kantor, kterej by držel nad celou akcí nějakej dohled?“ píše Nikol Štíbrová. Pán nemá co na práci, když má čas vymýšlet takové smyšlené teorie. Takového člověka bych ke svému dítěti už nepustila. Užívejte si se ženou to nejcennější, co máte,“ přidala se Veronika Kopřivová. „Bože. To je minimálně na pár facek!“ uvedl Eva Dcastelo. „To je děsný. Mlátit se takový lidi nemohou, tak zažalovat za pomluvu a znemožnit ho,“ dodal Václav Noid Bárta.

Dodejme, že zmíněný muž, který o moderátorovi pravidelně hovořil, je na stránkách ČT veden v kolonce Lidé, kde se o něm píše, že je manažer, vysokoškolský pedagog a publicista.

Zmíněného lektora i Leoše Mareše jsme oslovili, ale své vyjádření prozatím ani jeden neposkytl.

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných