„Vémola dělal šílený věci, já byl u toho!“ Elitní bojovník MMA promluvil ke kauze údajného zbití partnerky

11. 01. 202220:48
„Vémola dělal šílený věci, já byl u toho!“ Elitní bojovník MMA promluvil ke kauze údajného zbití partnerky
foto: Vít Hassan, PrahaIN.cz/Karlos Vémola

Hvězda Karlose Vémoly pomalu ale jistě vyhasíná. A to nejen pro vleklé zdravotní problémy, kvůli nimž nemůže bojovat pod křídly česko–slovenské organizace Oktagon MMA. Světlo světa spatřila informace, že měl profesionální bojovník bít svou manželku. Redakci PrahaIN.cz se v úterý večer podařilo zastihnout těsně po tréninku dva Vémolovy konkurenty v kleci. Se svým známým se nemazali.

Podmínkou bylo zachování jejich anonymity, což respektujeme. „Jsou smlouvy, že se nebudeme vyjadřovat konkrétním směrem k zápasům, rozhodčím, a tak, proto ti můžu říct, co si o tom myslím, ale nebudeš mě citovat," zněla klíčová podmínka.

Kývli jsme.

„Hele, Karel dělá bordel rád, ukazuje se, umí udělat show, je to dříč, ale na holku nesáhne ani prase. Jestli to udělal, skončil. Absolutně skončil. Vypršela mu smlouva, končí jako profík, neškrtne si nikde, je to za hranou. Když pošle do řiti někoho z nás, je to byznys, patří to k tomu stylu, ale tohle ne," uvedl jeden ze dvou zdrojů.

Druhý pokyvoval.

„Je to tak. Hodně se řešilo jeho zranění, jestli je, není, a tak. Hodně se mluvilo. Ale nepamatuju v Čechách, že by něčí holka o svým partnerovi řekla, že by jí mlátil, musí se vyjádřit Novotný," odkázal na promotéra Oktagon MMA, kde má Vémola mateřskou stáj.

Twitter žije vlastním životem.

Vyjádření Ondřeje Novotného se získat nepodařilo.

Prázdnotou zeje i profil organizace na Twitteru.

Mlčí i Novotného partner Pavol Neruda, majitel Neruda Production s. r. o., kam Oktagon spadá.

Bil jsi mě!

„Musím psát z mobilu kamarádky, která mě u sebe ubytovala i se dvěma dětmi. Po tom, co jsi mě zbil, když jsem měla v náručí malého Rockyho. Mám z tebe strach. Ještě jsi mi sebral můj mobil. Nemohu nikomu zavolat, ani jít na svůj Instagram. S nikým jsem nic neměla. Jsi chorý, žárlivý člověk. Jen mě vydíráš, protože se ti to hodí. Zbil jsi mě s dítětem v náručí. V životě už s tebou nebudu,“ napsala Vémolova partnerka a matka jejich dětí Lela Ceterová na sociální sítě.

Příspěvek byl následně potvrzen její manažerkou jako pravdivý.

„Jsi doma agresivní a jen křičíš. S dětmi jsem stále sama. A ty tvoje výlety do Bulharska, Španělska a Vídně s kamarády, co tam děláte, jaké nechutnosti. No extrém, protože tam vás nikdo nepozná – a přitom se vždy najde někdo, kdo to natočí a pošle mi to. Skončila jsem s tebou. Bojím se tě, tvá matka dvou dětí,“ dodala na Instagramu Ceterová.

Karel Vémola ještě odpoledne tvrdil, že mu byla Ceterová nevěrná a přistihl ji se svým kamarádem, který jí prý kupuje drahé dárky a slibuje koupi bytu.

Kolegové, kteří Karla Vémolu znají řadu let, nám jeho agresivitu mimo zápasovou klec potvrdili.

„Myslí si, že může vše, dojede na to. Jednou jsem ho zažil, jak se chtěl rvát s x lidmi naráz, furt vyváděl, že je lev, že žere první, úplně magor. Mysleli jsme, že to točí pro nějakou show, ale on to nikam netočil, on to myslel vážně, však se ptejte v gymech, jaký s ním mají zkušenosti," uzavřeli.

Vémola agresi odmítá

Celá kauza může mít i trestně právní rovinu, pakliže by Ceterová Vémolu obvinila například z ublížení na zdraví nebo domácího násilí.

O tom však doposud nepadlo jediné slovo.

To zavdává příčinu řadě pochybovačných komentářů na sociálních sítí. Někteří pisatelé za sporem vidí snahu o upoutání mediální pozornosti.

„Zásadně odmítáme jakékoliv obvinění z fyzického útoku na Lelu Ceterovou, ke kterému nikdy nedošlo. V neposlední řadě Karlos děkuje všem fanouškům za slova podpory, která jsou pro něj v této nelehké životní situaci důležitá, pro překonání těžké životní situace,“ citovala bojovníkova slova redakce FightLive.cz, která přinesla jako první jeho vyjádření.

„Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby se po letech spekulací dočkal a získal v kursu 3:1 státní vyznamenání," řekl ještě minulý týden Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných