foto: Georgi Bidenko, PrahaIN.cz/Cyklisté, ilustrační foto
Maximální rychlost, kterou má podle zákona být možné vyvinout na elektrokole s pomocí motoru, je 25 kilometrů v hodině. Každý desátý jezdec u nás nicméně toto pravidlo ignoruje, a Česko tak zaplavují nelegálně upravená elektrokola. Naznačuje to studie Centra dopravního výzkumu (CDV).
Stejně jako u aut se tomu říká tuning. Jenže tentokrát nejde o větší výfuky a přítlačná křídla. U elektrokol stačí drobná úprava elektrického motoru a bez ohledu na legislativu se kolo okamžitě změní na malou motorku.
Motory u elektrokol mohou podle zákona přidávat výkon, dokud jezdec nedosáhne rychlosti 25 kilometrů v hodině. Pak počítač funkci zablokuje a jezdec už šlape vlastní silou. Jenže technicky jsou motory mnohem silnější a dokážou vyvinout výrazně vyšší rychlosti. Pro mnoho cyklistů je to velké lákadlo, a tak sahají k nelegálnímu tuningu.
„Hlavní motivací pro úpravy byla nespokojenost s limitem 25 kilometrů v hodině, a to často i přes vědomí nelegálnosti,“ shrnuli vědci z CDV.
Revolta středního věku
Podle studie tuning nepreferují nejmladší cyklisté, ale spíše ti ve středním věku. Přes 55 procent jich spadá do věkové kategorie 46–65 let, druhou nejsilnější skupinu zastupují lidé ve věku 26–45 let s 22 procenty případů. Dále jsou to senioři nad 65 let (14 procent elektrocyklistů s tuningem) a mladí do 25 let (8 procent).
Jedná se přitom zjevně o systémový problém. Největší část cyklistů s upravenými elektrokoly se k nim dostala jednoduše tak, že jim je nabídli a zařídili přímo prodejci. Jde o zhruba 45 procent jezdců, dalších 24 procent si o to zažádalo v obchodě nebo v servisu, přibližně pětinu (18 procent) pak představují elektrokola upravená domácími kutily.
Počet tragických nehod roste
BESIP přitom varuje před rostoucím počtem tragických nehod s účastí elektrokol. Podle nejnovějších statistik tvořili jejich jezdci v roce 2025 už téměř 40 procent všech usmrcených cyklistů na českých silnicích.
„Letošní začátek roku se z pohledu bezpečnosti cyklistů vyvíjí velmi špatně. Během prvních dvou měsíců bylo při dopravních nehodách usmrceno už sedm cyklistů, loni za stejné období jeden. Dalších 11 cyklistů letos utrpělo těžká zranění,“ uvedl začátkem března vedoucí oddělení BESIP Tomáš Neřold s tím, že dvě oběti připadají na jezdce na elektrokolech a v obou případech šlo o lidi starší 70 let.