foto: Georgi Bidenko, PrahaIN.cz/Cyklista, ilustrační foto
V pražských ulicích se loni stalo historicky nejvíc nehod s účastí kol a koloběžek. Podle údajů Centra dopravního výzkumu, které zpracoval spolek AutoMat, šlo o 393 nehod, meziročně o 69 víc. Čtyři lidé při nich zemřeli. Podle spolku zaostává metropole v rozvoji infrastruktury a nedostatečně reaguje na rostoucí počet lidí, kteří jezdí na kole.
Právě pomalá reakce města na zvyšující se počet lidí, kteří jezdí na kole či koloběžce, přispěla podle spolku AutoMat k rekordně vysokému číslu nehod za loňský rok. Počet nehod však kontinuálně roste už od roku 2023.
„Chráněných stezek vznikly loni pouze čtyři kilometry a jen na pražských periferiích. Rok 2025 tak plynule navázal na výrazné zpomalení rozvoje infrastruktury pro jízdu na kole v roce 2024, kdy například nevznikl jediný vyhrazený cyklopruh,” přiblížil expert spolku Milan Mík.
Nejnebezpečnější jsou podle sdružení pro lidi na kolech místa bez cykloopatření, křižovatky a tramvajové koleje. Počet nehod se zraněním či úmrtím roste podle analýzy posledních téměř deset let. Loňský rok ale zaznamenal vysoký skok.
„Jak jsme předpovídali loni, zdá se, že rozvoj infrastruktury pro aktivní mobilitu nestíhá bezpečně pokrývat vzrůstající poptávku. V kombinaci s rostoucími intenzitami motorové dopravy jde doslova o vražednou kombinaci,” upozornila architektka a urbanistka ze spolku AutoMat Zuzana Poláková.
Z celkového počtu loňských nehod v metropoli s účastí bezmotorových vozidel jich bylo 105 bez zranění, 268 s lehkým zraněním některého z účastníků a 16 s těžkým zraněním. Zemřeli tři cyklisté a jeden řidič motocyklu.
Analýza spolku vychází z dat Centra dopravního výzkumu, které zpracovává policejní statistiky o nehodách.
Nebezpečné koloběžky
Experti také upozorňují na počet nehod s elektrokoloběžkami, který od roku 2023 roste. Podle Polákové podobným tempem rostlo i množství nehod s koloběžkami takzvaných sdílených služeb. „Počet srážek elektrokoloběžek s chodci je za rok 2025 na skoro trojnásobku oproti roku 2024,” uvedla.
Míra zavinění lidí na kole či koloběžce byla loni stejně jako předloni 52 procent, v případě srážek více účastníků provozu to bylo 39 procent, meziročně o tři procentní body méně.
Nehod nejsou ušetřeni ani chodci. Srážek s nimi bylo 29, z toho deset se jich stalo na chodníku a 21 chodců bylo při nehodách zraněno, čtyři z nich těžce. Za dvě nehody mohli domácí mazlíčci.
Vyšší koncentrace nehod byla v pěších zónách Václavského náměstí a ulice Na Příkopě, které se na kole podle autorů analýzy nedají na kole bezpečně objet.