Alexandra Udženija (ODS): Experimentů už bylo dost

06. 04. 202206:30
Alexandra Udženija (ODS): Experimentů už bylo dost
foto: Praha 2/Alexandra Udženija

POLITICI VLASTNÍMI SLOVY Starostka Prahy 2, členka zastupitelstva hl. m. Prahy za ODS na svém Facebooku 4. dubna ke zvolení Bohuslava Svobody lídrem do říjnových komunálních voleb za koalici Spolu21

V Praze máme lídra.

Lídrem koalice Spolu21 do říjnových komunálních voleb byl v Praze zvolen Bohuslav Svoboda.

Našemu hlavnímu městu vládne poslední čtyři roky naprostý chaos. Je načase to změnit. Experimentů už bylo dost a je potřeba se vrátit k profesionálnímu řízení města. Bohuslav Svoboda je zárukou, že se do vedení Prahy vrátí nejen tolik potřebné profesionální řízení, ale i slušnost a reálná politika.

Měla jsem to štěstí, že jsem s ním mohla spolupracovat v Radě hlavního města Prahy v době jeho primátorování. Bohuslav Svoboda je čestný, pracovitý, upřímný a hodnotově ukotvený politik, který má nejen srdce na správném místě, ale je to také opravdový profesionál, který se skutečně zajímá o každodenní problémy Pražanů a dokáže Prahu odpovědně spravovat.

Děkuji svým kolegům za podporu a bude mi ctí stát Bohuslavovi Svobodovi opět po boku a společně zabojovat o co nejlepší výsledek koalice SPOLU ve volbách v Praze.

Pražané budou moci být opět na své město a svého primátora hrdí.

Gratuluji a těším se na spolupráci!

Publikováno se souhlasem autora

Publikováno v rámci přehledu prohlášení i jiných mediálních výstupů jednotlivých volených zastupitelů v Praze

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných