Fiala míří do Versailles. Řešit se bude Ukrajina i zelená a digitální tranzice
foto: Hans Štembera / PrahaIN.cz/Premiér Petr Fiala
Předseda vlády Petr Fiala (ODS) se ve dnech 10. a 11. března na zámku ve Versailles zúčastní neformálního zasedání hlav států a předsedů vlády EU. V souvislosti se současným děním budou hlavním tématem diskuze bezpečnostní situace v Evropě a ruská agrese vůči Ukrajině, včetně otázek obrany a energetiky.
Neformální summit se dále bude věnovat novému modelu evropského hospodářského růstu a investic v kontextu zelené a digitální tranzice. Redakci informoval Odbor komunikace Úřadu vlády ČR.
Psali jsme
Čeští, ukrajinští, běloruští i ruští hudebníci se spojili, aby vyjádřili nesouhlas s válkou na Ukrajině. V rámci projektu #nevzdamse vytvořili…
Psali jsme
POLITICI VLASTNÍMI SLOVY 1. místostarosta Městské části Praha 12 za ODS na svém Facebooku 6. března k dopravním…
Tagy
Speciály