Hana Třeštíková (BEZPP): U basketu skupina teenagerů, v podchodu spousta skejťáků

03. 11. 202222:30
Hana Třeštíková (BEZPP): U basketu skupina teenagerů, v podchodu spousta skejťáků
foto: Vít Hassan pro PrahaIN.cz/Hana Třeštíková

POLITICI VLASTNÍMI SLOVY Členka zastupitelstva hl. m. Prahy a Prahy 7 za Praha sobě na svém Facebooku 2. listopadu k přeměně podchodů na Vltavské

Přesně před rokem jsme veřejnosti představili přeměnu podchodů na Vltavský. Myslim, že jsme tím hodně lidí překvapili, protože tam, kde ostatní viděli jen špínu a smrad, my viděli příležitost. Udělali jsme tam volně přístupný zastřešený sportovní areál pro sk8, bmx, koloběžky a streetball. Celý rok tam chodím a s velkým potěšením sleduju, jak se překážky ojížděj, jak se tam lidi bavěj, sportujou, trávěj svůj čas.

Dnes jsem tam zase byla a u basketu skupina teenagerů, v podchodu spousta skejťáků. Chtěla jsem si je natočit. Evidentně jsem je štvala, asi jsem jim i trochu překážela, takže když jsem je poprosila, jestli mi udělaj nějakej trik, tak otráveně odmítli. Tak jsem tam ještě chvíli postávala a jen se kochala. A oni pak za mnou přišli a řikali: a nejste vy ta pani, ktera tady za to může? Tak jsem řikala, že jo. A oni hned roztáli a že v tom případě mi ukážou všechno, co umí. A že děkujou za to, že jsme to pro ně udělali.

No a takovýhle výsledky naší politiky mají prostě smysl.

Těším se, že vám za měsíc ukážeme další část přeměny podchodů.

Publikováno v rámci přehledu prohlášení i jiných mediálních výstupů jednotlivých volených zastupitelů v Praze

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných