Mária Ševčíková (ANO): Rekonstrukce Domova seniorů Bojčenkova boduje

20. 05. 202607:02
1 min. čtení
Mária Ševčíková (ANO): Rekonstrukce Domova seniorů Bojčenkova boduje
foto: Facebook Márie Ševčíkové/Mária Ševčíková

POLITICI VLASTNÍMI SLOVY: 1. místostarostka Městské části Praha 14 za ANO na svém Facebooku 18. května 2026 k nominaci rekonstrukce Domova seniorů Bojčenkova v soutěži Stavba roku.

Každý si zaslouží důstojné stáří. A právě proto mám obrovskou radost, že rekonstrukce Domova seniorů Bojčenkova v Praze 14 bojuje v prestižní soutěži Stavba roku!

Modernější zázemí, kvalitnější péče, příjemnější prostředí pro seniory i zaměstnance. Projekt, který má skutečný smysl a ukazuje, že investice do péče o naše starší spoluobčany nejsou „jen stavbou“, ale investicí do lidské důstojnosti a kvality života.

Budu moc ráda, pokud podpoříte tento projekt v hlasování veřejnosti ZDE.

Každý hlas se počítá.

Děkuji všem, kdo podpoříte projekt, který má skutečný dopad na život lidí.

Publikováno v rámci přehledu prohlášení i jiných mediálních výstupů jednotlivých volených zastupitelů v Praze

Tagy

Speciály

Aféry & zločiny
Příběhy zapsané do mapy