Martin Sedeke (ODS): Srub Gisela bude opět sloužit návštěvníkům Kunratického lesa

12. 09. 202520:32
1 min. čtení
Martin Sedeke (ODS): Srub Gisela bude opět sloužit návštěvníkům Kunratického lesa
foto: Rudolf Komár pro PrahaIN.cz/Martin Sedeke

POLITICI VLASTNÍMI SLOVY: Starosta Městské části Praha 11, člen zastupitelstva hl. m. Prahy za ODS na svém Facebooku 9. září ke srubu Gisela v Kunratickém lese.

Již před několika lety jsem začal být dotazován, proč srub Gisela v Kunratickém lese neslouží návštěvníkům lesoparku, tak jako v minulosti, proč je dnes uzavřen a není možné si v něm koupit kávu, limonádu nebo se nějak občerstvit. Proto jsem již v minulém volebním období jako místostarosta začal dělat kroky k jeho svěření do správy městské části.

Po svém zvolení starostou jsem věnoval velké úsilí dokončení celého procesu, a jsem proto velice rád, že na čtvrtečním jednání zastupitelstva hl. města se bude hlasovat o svěření tohoto objektu do správy městské části.

Věřím, že se mi podaří tento návrh prosadit, a tak návštěvníci lesoparku se budou moci v budoucnu opět občerstvit a odpočinout si při svých návštěvách tohoto lesa.

Publikováno v rámci přehledu prohlášení i jiných mediálních výstupů jednotlivých volených zastupitelů v Praze

Tagy

Speciály

Aféry & zločiny
Příběhy zapsané do mapy