Milan Vrkoč (SEN 21): Do Vánoc uklizený Anděl? Splněno

01. 12. 202211:30
Milan Vrkoč (SEN 21): Do Vánoc uklizený Anděl? Splněno
foto: Facebook Milana Vrkoče/Milan Vrkoč

POLITICI VLASTNÍMI SLOVY Radní Městské části Praha 5 za SEN 21 na svém Facebooku 30. listopadu k úklidu okolo Anděla

Možná jste si všimli, že Anděl už není ve stavu, jako býval. Samozřejmě to stále není zdaleka tak dokonalé, jak si představuji, ale je zde viditelný posun.

Jak se mi to povedlo? Měl jsem několik schůzek s úklidovou firmou jak u mě v kanceláři, tak v terénu a byl jsem důrazný v tom, jak často a jak se má uklízet. Domluvili jsme se, že odpadkové koše budou vyprazdňovány dle naplněnosti, protože se jedná o vysoce frekventované místo. Také vysávání nedopalků od cigaret a častější terénní kontroly. Neoznačené popelnice, ke kterým se nikdo nehlásil jsem zadal odvést. Pokud se k nim někdo přihlásí, dostane pokutu. Někdy prostě musí člověk být trošku tvrdší, aby dosáhl svého. Měl jsem cíl, aby do Vánoc byl Anděl pro všechny kolemjdoucí příjemné prostředí. Je to výkladní skříň naší radnice. No a povedlo se.

Co dál? Andělem to pouze začíná, budu samozřejmě pokračovat. Jak jsem již dříve říkal, beru na sebe plnou zodpovědnost za čistotu celé Pětky. Uklidili jsme Trnkovo náměstí na Barrandově a další místa budou následovat.

Také bych chtěl poděkovat Vám všem, kteří mi píšete podněty a přání, jak zlepšit Pětku. Nemohu mít oči všude a tímto mně a celé Pětce pomáháte. Děkuji!

Publikováno v rámci přehledu prohlášení i jiných mediálních výstupů jednotlivých volených zastupitelů v Praze

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných