Milan Vrkoč (SEN 21): Profesionální komunální vysavač otestován

15. 02. 202307:30
Milan Vrkoč (SEN 21): Profesionální komunální vysavač otestován
foto: Vít Hassan pro PrahaIN.cz /Radní Prahy 5 Milan Vrkoč (SEN 21)

POLITICI VLASTNÍMI SLOVY Radní Městské části Praha 5 za hnutí SEN 21 na svém Facebooku 10. února k profesionálním vysavačům na uklizení veřejného prostoru

Před rokem jsem při kampani avizoval, že kdybych se stal radním pro veřejný prostor, přál bych si, aby uklízecí firma používala profesionální vysavače. Mají velký sací efekt a uklízení je poté jednodušší, rychlejší a efektivnější.

Po měsíci jednání uklízecí firma doopravdy na moji žádost začala používat tyto vysavače. Hned. jak jsem se to dozvěděl, tak jsem ho musel jít vyzkoušet. Pána, který stroj obsluhuje, jsem se rovnou zeptal, jak to s ním jde. Vysavač si nemohl vynachválit a prý mu jde práce více od ruky. Jediné, co mu vadí, je, že je mu zima na ruce, ale tento problém bude naštěstí za pár týdnů vyřešen.

Jsem přesvědčen, že pokud uděláme pro pracovníky, kteří se starají o náš veřejný prostor lepší podmínky, okamžitě se to odrazí na veřejném prostoru. Děkuji všem, kteří se zodpovědně a pečlivě starají o náš veřejný prostor na jakékoliv pozici.

Publikováno v rámci přehledu prohlášení i jiných mediálních výstupů jednotlivých volených zastupitelů v Praze

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných