Monika Shaw Salajová (SEN 21): Větší změna než koalice Praha 5 Sobě, Piráti a SEN 21 ani nejde

10. 11. 202206:31
Monika Shaw Salajová (SEN 21): Větší změna než koalice Praha 5 Sobě, Piráti a SEN 21 ani nejde
foto: Facebook Moniky Shaw Salajové/Monika Shaw Salajová

POLITICI VLASTNÍMI SLOVY Místostarostka Prahy 5 za hnutí SEN 21 na svém Facebooku 8. listopadu k ustavujícímu zastupitelstvu

Právě jsem byla zvolena místostarostkou Prahy 5.

Také jsem byla zvolena radní pro sociální a zdravotní oblast a sport. Moc se na to těším, protože mám k těmto oblastem lidsky velmi blízko a dá se v nich udělat spoustu skvělých věcí, které lidem opravdu pomohou.

Jsem si zároveň vědoma, že jsou to náročné gesce s velkými výzvami, ale snad už víte, že když se do něčeho pustím, tak do toho dám vše.

Není lepší důkaz než dnešní zastupitelstvo. Když jsem se před dvěma roky rozhodla, že založím buňku SEN 21 na Praze 5 a budu kandidovat na radnici s cílem změnit její vedení, tak mi skoro nikdo nevěřil, že se to povede. Že je Pětka prokletá a zavedené strany jako je ODS a ANO tady budou u moci napořád. A POVEDLO SE! Větší změna na Pětce, než koalice Praha 5 Sobě, Piráti a SEN 21 ani nejde.

Budu ráda, když mi budete dál držet pěsti a sledovat moji práci na radnici. Já Vás budu informovat o všem, co děláme a chystáme. A určitě se mi neváhejte ozvat, pokud Vám budu moci nějak pomoci.

Publikováno v rámci přehledu prohlášení i jiných mediálních výstupů jednotlivých volených zastupitelů v Praze

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných