Motoristé sobě: Pane Svobodo, my vám rádi půjčíme doktora Pikoru, který už to spočítal

23. 09. 202213:21
Motoristé sobě: Pane Svobodo, my vám rádi půjčíme doktora Pikoru, který už to spočítal
foto: Patrik Pašek, PrahaIN.cz/Motoristé sobě

POLITICI VLASTNÍMI SLOVY Motoristé sobě na svém Facebooku 22. září k metru zdarma

Tohle je opravdu úžasná ukázka kvality programového zpracování v podání lídra ODS pana Svobody, který si v Praze chce hrát na primátora: „metro zdarma je určitě populismus, ale my se k tomu nemůžeme vyjadřovat, protože bychom to museli nejprve spočítat, abychom věděli, zda je to možné…“ (viz zde)

Pane docente, my vám rádi půjčíme náš ekonomický tým vedený doktorem Pikorou, který už to spočítal dávno, včetně všech podstatných detailů, s výhledem na několik let dopředu i konkrétních dopadů jak do rozpočtu města, tak i do fungování ekonomiky Dopravního podniku.

Také si na rozdíl od ODS (a jejích přívěšků) všímáme, že levná veřejná doprava je trendem ve většině okolních - zejména západních - zemí. Chcete-li opravdu patřit na západ, jak nás neustále přesvědčují vaší píáristé, neměli byste tyto západní trendy ignorovat, natož podceňovat.

Motoristům sice nevadí být jedinou skutečně moderní stranou, přesto budete-li chtít, zavolejte, my vám to nějak zjednodušeně vysvětlíme…

P.S.: jsme samozřejmě velmi rádi, že všechny ostatní strany mají neustálé nutkání vyjadřovat se k tomu, co navrhují Motoristé.

Publikováno v rámci přehledu prohlášení i jiných mediálních výstupů jednotlivých volených zastupitelů v Praze

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných