Neznámá tvář: Hlubuček působil na gay seznamce pod přezdívkou. Požadoval specifickou praktiku

17. 06. 202221:05
Neznámá tvář: Hlubuček působil na gay seznamce pod přezdívkou. Požadoval specifickou praktiku
foto: zdroj redakce/Z aplikace, kde byl Petr Hlubuček pod přezdívku F

Bývalý náměstek primátora si ještě před nedávnem užíval život plnými doušky. Dokazují to snímky, které naší redakci poskytl Hlubučkův známý. Jejich vztah jsme slíbili nepitvat, ač ho známe, byli si svým způsobem blízcí.

Dotyčný muž serveru PrahaIN.cz řekl, že je v naprostém šoku. „Od Petra“ něco takového nečekal, v přátelském rozhovoru se prý s tím, že by se čehokoli dopouštěl, nesvěřoval.

„Miloval život, volnost, slepice,“ uvedl tento mladík. Na důkaz svých slov přiložil fotografii ze speciální aplikace pro gaye.

Exnáměstek je zde u kormidla na lodi, se širokým úsměvem. „Tak jsem ho znal,“ dodal zdroj celkem smutně.

„Teď s tím už neudělám nic, tak jsem vám to chtěl jen říct, na tom snímku je vlastně čas, že to je pár týdnů dozadu, je tam on pod přezdívkou, že pochází z Prahy a mottem bylo ´fuck and fist session´, to asi znáte,“ uzavřel.

„Je hrozné, že ho dali do vazby, je mi z toho všeho ukrutně smutně, ale věřím, že se to v dobré obrátí, to tam, prosím, dopište,“ uzavřel náš zdroj.

Jeho přání budeme respektovat.

Petr Hlubuček byl obviněn ze spáchání zločinu účasti na organizované zločinecké skupině a zločinu přijetí úplatku ve formě účastenství, spáchaného ve prospěch organizované zločinecké skupiny. Soud ho v pátek poslal do vazby.

Vše pečlivě sledujeme pod souhrnným tagem „Kauza Hlubuček“.

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných