Patrik Nacher našel zázemí u místopředsedy, lehnul si u něj a dal si sprchu

02. 02. 202217:38
Patrik Nacher našel zázemí u místopředsedy, lehnul si u něj a dal si sprchu
foto: Facebook Patrika Nachera (stejně jako ostatní fotografie v článku)/Patrik Nacher

FOTO, VIDEO Nekonečné debaty ve Sněmovně znamenají pro poslance i kila navíc. Právě to prohlásil ve vysílání Rádia Impuls poslanec za hnutí ANO Patrik Nacher.

Namísto spánku si on sám dodává v průběhu jednání energii jídlem.

Nacher si postěžoval, že má za sebou kvůli práci na pražském zastupitelstvu tři noční služby. Pár minut před rozhovorem v rádiu se probral z odpočinkového spánku.

„Já jsem tady našel takové zázemí u jednoho z místopředsedů, který mě nechal, abych si tady i lehnul. Tady se taky vysprchuju. Já mám pořád otevřený počítač a pořád u toho něco konzumuji, takže ještě kromě toho tři takovéto noční služby znamenají také tři kila.“ 

Nacher se ve vysílání Impulsu vyjádřil k rozhodnutí Nejvyššího správního soudu, který zrušil povinnost dokládat v restauracích a hotelech civilovou bezinfekčnost. Opatření podle verdiktu nemá oporu v zákoně.

Já jsem k tomu od začátku měl výhrady. Byla to chyba. Restauratérům a číšníkům nepřísluší, aby kontrolovali zdravotní stav těch lidí. Na druhou stranu, je to také o zodpovědnosti jednotlivců, že když je někomu špatně, má teplotu, kašle či jiné příznaky, tak nemá nikam chodit, uvedl Nacher s kritikou, že bývalá opozice slibovala, že to bude dělat jinak. 

Poslanec Patrik Nacher je zřejmě prvním zástupcem Parlamentu, který má vlastní kanál na YouTube. Komentuje zde aktuální dění.

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných