foto: Hans Štembera pro PrahaIN.cz/Ondřej Prokop v pondělí ráno v Praze 5
Zatímco řidiči v pondělí ráno poskakovali dlouhých v kolonách, kandidát ANO na pražského primátora Ondřej Prokop se proplétal mezi vozy. Na zádech nesl velkou obrazovku, na níž svítila podobizna Zdeňka Hřiba (Piráti), bývalého primátora a pozdějšího náměstka pro dopravu a pražského zastupitele. Právě jemu mají podle hnutí Pražané poděkovat za čas strávený v zácpách.
Ulice Vrchlického v Praze 5, kde kontaktní kampaň ANO začala, nebyla podle Ondřeje Prokopa vybrána náhodou. Je prý symbolem nekoordinovaných dopravních uzavírek a nekompetentního řízení dopravy.
„Najednou máme uzavřenou Plzeňskou, Holečkovu, Radlickou a K Barrandovu. Směrem od letiště a Plzně se prakticky nedá do Prahy dostat. Nemůže se stávat, aby byly zavřené všechny hlavní příjezdové cesty do města,“ uvedl Prokop pro PrahaIN.cz.
Kolemjdoucím mezitím rozdával letáčky a na zádech měl velkou elektronickou obrazovku, na níž se střídaly jednotlivé snímky.
Anti Hřib
Většina nápisů na displeji mířila na Zdeňka Hřiba. „Trestám vás za to, že máte auto,“ stálo například na obrazovce, kterou Prokop a další zástupci hnutí otočili směrem k silnici, kde v kolonách čekali řidiči.
„Tvrdnete v koloně? Dobře vám tak,“ hlásal další nápis s podobiznou Hřiba na Prokopových zádech. „Poděkujte mi za 20 minut ztracených v zácpě,“ ukázal následný snímek.
Ondřej Prokop v pondělí ráno. Zdroj: PrahaIN.cz
Kampaň zaujala řadu řidičů, ne všichni ale její sdělení pochopili. „Vy jste Pirátská strana?“ zeptal se řidič dodávky, než se rozjel směrem na Smíchov.
Podle Ondřeje Prokopa patří doprava společně s bezpečností a nedostupným bydlením mezi nejpalčivější problémy Pražanů.
Ačkoli to zástupci hnutí přímo nepotvrdili, pondělní ráno naznačilo, že jedním z motivů kampaně ANO v Praze může být také výrazné útočení na Zdeňka Hřiba.
Za všechno mohou Piráti, říkají zástupci ANO
Zdeněk Hřib i Pirátská strana jsou kvůli dopravní situaci v Praze terčem kritiky dlouhodobě.
Předseda Pirátů však v minulosti opakovaně uváděl, že město řídí na základě dat a že je dopravní situace v hlavním městě ve srovnání s ostatními evropskými metropolemi průměrná.
„Není to pravda. Statistiky společnosti TomTom ukazují, že se doprava v Praze dlouhodobě zhoršuje. Loni jsme na tom byli hůř než Istanbul, což se v historii ještě nestalo. Lidé tráví dlouhé hodiny v kolonách, přitom by ten čas mohli věnovat produktivní práci,“ reagoval Prokop v pondělí ráno ve Vrchlického ulici.
„Praha tvoří 25 procent HDP Česka a zadrhává se. Je potřeba ji odšpuntovat. Řešení je jednoduché. Stačí koordinovat dopravní uzavírky tak, aby se nestávalo, že budou současně rozkopané tři nebo čtyři hlavní tahy jedním směrem,“ doplnil kandidát na primátora.
Podpořit kampaň dorazil také předseda Mladého ANO Adam Knedlhans. I ten serveru PrahaIN.cz řekl, že za současnou dopravní situaci nesou odpovědnost zejména Piráti.
Za vypovídající označil to, že Praha byla pod jejich vedením osm let.
„To, co se tady teď děje, je výsledkem těch osmi let. To je hlavní důvod, proč si myslím, že za to mohou Piráti. Je načase s tím něco udělat. Neslyší návrhy, jak situaci řešit, a jedou si jen svou politiku. Nekoukají nalevo ani napravo,“ uvedl.
„Jsme svědky toho, že na magistrálách a dalších důležitých tazích, kde už od půl sedmé ráno stojí auta v kolonách, vznikají podle nás zbytečné cyklopruhy. Dále je potřeba řešit koordinaci uzavírek, která je absolutně nezvládnutá. Chybí koordinátor a je nutné to co nejdříve změnit. Samozřejmě neexistuje žádný jednoduchý lék a nepůjde to vyřešit mávnutím proutku,“ dodal.