foto: PrahaIN.cz/Radmila Kleslová
ROZHOVOR: Praha 10 vyhlásila v polovině června veřejnou soutěž na odprodej tepelného hospodářství městské části, což jsou topné kanály a zařízení plynových kotelen a výměníkových stanic. To se nelíbí opozičnímu hnutí ANO. Odprodej tepla se prý odehrává v tichosti, bez vědomí občanů a informování zastupitelů.
Na pondělním jednání zastupitelstva to chtěla projednat zastupitelka a předsedkyně kontrolního výboru Radmila Kleslová (ANO), která se obává, že transakce může mít dopad na tisíce domácností. „Takto strategická transakce se má odehrát bez jakýchkoliv ekonomických analýz, bez projednání na zastupitelstvu, a hlavně bez občanů, kterých se to týká,“ řekla redakci bývalá starostka Prahy 10.
Vedení radnice se podle ní chystá zbavit strategické infrastruktury, na níž jsou závislí občané Prahy 10.
„Hrozí, že nový vlastník bude jediným hráčem na trhu a lidé budou rukojmí jeho cenové politiky. Není přijatelné riskovat skokové zdražení tepla v době, kdy už tak většina domácností sotva zvládá platit účty. Já osobně se obávám, že radnice neinvestovala do technologií peníze, které získávala z nájmu, kotelny tak „vybydlela“, což ale znamená, že nový vlastník do nich bude muset investovat velké částky a ty pak logicky bude chtít v ceně tepla získat zpět,“ říká Kleslová.
Celý postup je podle ní problematický i z právního hlediska. „Zvolený model prodeje obchází zákon o zadávání veřejných zakázek a fakticky se blíží udělení koncese bez soutěže podle pravidel ZZVZ. Obsahuje naprosto diskriminační kritérium zakázky, alespoň dva roky zkušeností s provozem tepelného hospodářství, jehož předmětem je dálková dodávka tepla alespoň o výkonu 50 MW, a tak omezuje soutěž. Tím se městská část vystavuje riziku sankce až do výše 20 milionů korun ze strany Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže,“ popisuje.
A pokračuje: „Předmětem prodeje jsou klíčové prvky tepelného hospodářství svěřené městské části, topné kanály, kotelny a výměníkové stanice. Ty dnes využívají k dodávkám tepla soukromé společnosti CALOR a COM-TIP, které je mají pronajaty na dobu neurčitou. Městská část však stále zůstává jejich vlastníkem, a má tedy zásadní vliv na to, kdo infrastrukturu spravuje. Odprodejem by tento vliv ztratila.“
Neschváleno
Podle vyhlášených podmínek soutěže bude rozhodující především cena, která má sedmdesátiprocentní váhu v hodnocení nabídek. Další kritéria, jako kvalita služeb nebo omezení rizik pro občany, hrají pouze vedlejší roli. Minimální nabídková cena byla stanovena na necelých 18 milionů korun. To je podle Kleslové částka, která vzbuzuje otázky, zda odpovídá skutečné hodnotě infrastruktury.
„Kupní smlouva navíc počítá s tím, že městská část neručí za stav prodávaného zařízení a nový vlastník může kdykoli požadovat další investice nebo promítnout náklady do cen tepla. Obyvatelé Prahy 10 se tak mohou dostat do situace, kdy za teplo zaplatí výrazně více, aniž by radnice měla možnost zasáhnout. Prodej takto citlivého majetku je hazard s peněženkami občanů. Místo toho, aby radnice hledala cesty, jak tepelné hospodářství modernizovat a udržet pod veřejnou kontrolou, zbavuje se ho natrvalo. Obávám se, že lidé v bytech napojených na tyto rozvody budou první, kdo na to doplatí,“ uzavřela Kleslová.
Koalice však tento bod neschválila, do programu jednání se tak nakonec nedostal.