Bývalý místostarosta Prahy 12 Rejman přepsal baseballovou historii

17. 06. 202419:11
Bývalý místostarosta Prahy 12 Rejman přepsal baseballovou historii
foto: Jakub Pláteník, se svolením/Marek Rejman ještě v dresu tempa

Marek Rejman, bývalý místostarosta městské části Praha 12, před několika dny oslavil své 52. narozeniny. Nadělil si přitom velmi netradiční dárek. Nástup na ostrý zápas baseballové extraligy.

Nebyl zde navíc do počtu. Připsal si úspěšný hit, čímž si vysloužil titul nejstaršího hráče s úspěšným odpalem. Stalo se tak v dohrávce čtvrté směny sobotního utkání mezi Kotlářkou a Tempem.

Jak nám navíc potvrdil, další hity si připsal také v neděli 16. června proti Drakům. „To jsem měl taky dva odpaly,“ řekl naší redakci.

Server PrahaIN.cz zajímal hlavně recept na hráčskou dlouhověkost.

„Máme mladý tým. Většina hráčů je pod dvacet let. Tento rekord nic zásadního neznamená. Bylo to v situaci, kdy většina našich kluků musela hrát na Českém poháru v kategorii U18, a tak jsem musel do hry. Bylo ale hezké vidět rozzářené oči spoluhráčů a věřím, že je to nakoplo. Říkali mi: „Dobrý, dědku.“ Tak doufám, že je to bude motivovat,“ doplnil Rejman pro PrahaIN.cz.

Z aktivních hráčů, jak poznamenal server Milujeme-baseball, je Rejmanovi nejblíže Aleš Navrátil, který je také padesátník a nepravidelně naskakuje v dresu Arrows Ostrava.

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných