Šéf Bohemky posvačil maliny. Do Ďolíčku přichází fotbalista Malínský, mysleli si fanoušci

18. 07. 202216:33
Šéf Bohemky posvačil maliny. Do Ďolíčku přichází fotbalista Malínský, mysleli si fanoušci
foto: Repro video Bohemians Praha 1905/Dariusz Jakubowicz na videu Bohemians

Už od nedělního večera fanoušci Bohemians Praha hojně spekulovali, kdo bude nejnovější posilou jejich kádru. Na Facebooku bylo totiž zveřejněno video, které tajně ukazovalo na čerstvý podpis Klokanů. Dariusz Jakubowicz během toho jedl maliny... Vyvstaly tak otázky, kdo to vlastně bude.

Jméno Tomáš Malínský bylo mezi diskutéry nejčastěji skloňované, logicky. Majitel klubu Dariusz Jakubowicz totiž v úvodu bezmála minutového videa svačí už zmiňované ovoce. To hned dávalo prostor ke spekulacím. Na první pohled se to zdálo jako jistota, že novou akvizicí bude třicetiletý fotbalista naposledy působící v Jablonci.

Do karet hrál také fakt, že Malínský v posledních přípravných duelech seveřanů nenastoupil. Úvod videa tak utvrdil některé v podpisu zmiňovaného záložníka.

Pro spuštění videa je potřeba jít na Facebook Bohemians

Pozornost některých Klokanů

Jenže pozorní fanoušci vyvedli ostatní z omylu. Mohla za to druhá polovina tajemného spotu. Majitel Bohemky jde totiž posilu přivítat ke klubovému autobusu. Hráč má zakryté to nejzřetelnější poznávací znamení - obličej. Bylo však vidět tělo oblečené do nového dresu od značky Puma.

Každopádně Tomáš Malínský má potetovanou pravou ruku, jak někteří v komentářích poznamenali, to je všeobecně známo z ligových zápasů.

Tak kdo tedy?

To bylo otázka fanoušků vršovického klubu. Někteří zmiňovali Jana Morávka. Odchovanec Bohemians byl na více než desetileté štaci v Německu, návrat do svého domovského klubu by se tak nemusel jevit jako nereálný, jelikož je momentálně volným hráčem.

„Strašná blbost ten Morávek, co tady píšete. Jednak tahle postava je mnohen vyšší, než Mori, zadruhé, Honza má na rukou dost výrazné tmavé chlupy, což je vidět na nedávné fotce, když navštívil Ďolíček. Bohužel na něj si budeme muset ještě počkat,“ měl jasno fanoušek Bohemky.

Vtip od Bohemians?

A měl pravdu.

Bohemku Jan Morávek zatím neposílí. Ale ani už zmiňovaný Tomáš Malínský.

Celé video nesloužilo k oznámení fotbalové posily.

Někteří fanoušci zmiňují, že si klub dělá ze svých lidí akorát srandu. „Že si z vlastních fanoušků dlouhodobě děláte p...del, to je známá věc. Ale vy už se to ani nepokoušíte skrývat, to je nový level. Za to tleskám a gratuluji Jakubowiczům k dalším penězům, z kterých do posil nepůjde jako vždy nic. My zase budeme sledovat fotbal k zblití, jako už řadu let,“ neskrýval rozhořčení další uživatel Facebooku.

Proč?

Z autobusu, ze kterého měla vystoupit nová posila. Vystoupil současný hráč A-týmu Daniel Krch. Ten Představil nového generálního partnera klubu. Jedná se o energetickou společnost MALINA GROUP. Právě proto majitel Bohemians jedl ovoce se stejným pojmenováním.

Pro spuštění videa je potřeba jít na Facebook Bohemians

Na posily si budou muset příznivci tradičního klubu ještě počkat. 

Každopádně natešeni byli, o tom není pochyb. Po uveřejnění videa tak někteří neskrývali své rozhořčení. 

„Nemám ve zvyku moc často psát komentáře, ale tohle mě donutilo... Děláte si na klubu z fanoušků prdel už cíleně? Nevím, jestli za tím stojíš ty, Petře (pozn. red. tiskový mluvčí Bohemians, Petr Koukal), ale kdo tohle vymyslel, nemůže mít fanouškovský cítění, sorry. Nejdřív je navnadíte, že by konečně snad mohla dorazit nějaká velká posila, jak bylo avizováno v názvu předešlého videa (to pro mě znamená nezraněný hráč, ověřený ligou, hotový a s cenovkou větší než 0 Kč), a pak to zabijete tímhle? Takže jsou fans nejenže nas...aní, že opět žádná velká posila nedorazila. Je jim úplně jedno, že si starej DJ našel partnera, to drtivou většinu stejně nezajímá, zajímá je fotbal, hráči, přestupy, výsledky, ne kdo bude za partnera na dresu... Pro tu firmu navíc celkem kontraproduktvní oznámení, protože teď budou mít všichni spojenou Malinu s dalším výsměchem od klubu směrem k fans. Jsem přesvědčen, že kdyby se to oznámilo nějakou standardní cestou bez hraní si na příchod nové posily, tak to lidi přijmou mnohem líp. Rodinnej klub....,“ rozepsal se další fanoušek Bohemky.

Reakcí bylo více.

Fanoušci tak mohou pouze čekat, jestli ještě nějaká posila přijde.

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných