Oslavy Slavie: Vondráčková vysvětlila, proč „vyměnila“ Bohemku za sešívané

25. 05. 202611:30
2 min. čtení
Oslavy Slavie: Vondráčková vysvětlila, proč „vyměnila“ Bohemku za sešívané
foto: Vít Hassan pro PrahaIN.cz/Helena Vondráčková

„Věřte mi, že to bude dlouhá noc!“ Helena Vondráčková v neděli vystoupila na oslavách mistrovského titulu Slavie Praha. Ještě nedávno přitom fandila se šálou Bohemians přímo v Ďolíčku. Serveru PrahaIN.cz vysvětlila, jaký má vztah k jednotlivým fotbalovým klubům.

I když se zdálo, že kvůli předčasnému vběhnutí fanoušků na hrací plochu během derby přijde Slavia o důstojné a nefalšované oslavy titulu, klub po posledním ligovém utkání s Plzní uspořádal takzvanou zahradní slavnost. Výtěžek putoval na podporu onkologických pacientů.

Kromě toho, že sešívaní společně s fanoušky pozvedli mistrovskou trofej nad hlavu, představili nové posily Pavla Kačora a Emmanuela Ayaosiho, v Edenu navíc zazpívala Helena Vondráčková.

Ta si své vystoupení nemůže vynachválit. Atmosféra podle ní byla neopakovatelná.

„Bomba. Byla tam taková atmosféra, že jsem se skoro neslyšela. Mít publikum a fanoušky takhle blízko, to byl neuvěřitelný zážitek. Svým zpěvem mě téměř přehlušili. Překvapilo mě, že znali všechna slova mých písniček. Vyřádili se,“ řekla Vondráčková serveru PrahaIN.cz.

Také sešívaní fotbalisté znali její hity nazpaměť. Populární česká zpěvačka totiž na titulových oslavách vystoupila právě na jejich přání, což jí udělalo radost.

Bohemka i Slavia jsou pro nás spřízněné duše, vzkázala 

Před měsícem přitom Vondráčková fandila v Ďolíčku, kde si oblékla šálu Bohemians a podporovala zelenobílé ve vítězném utkání proti Spartě.

Fanoušci jí tehdy říkali, aby chodila častěji, protože přináší štěstí. Klokani totiž porazili Spartu v Ďolíčku po pětadvaceti letech.

„Můj manžel je bývalý brankář Bohemky, jeho syn také, ale jeho vnouček momentálně hraje za Slavii. Mám hlavně ráda sport, tudíž ráda jdu na různá utkání. Jsem příznivec Bohemky, ale Bohemka i Slavie jsou pro nás spřízněné duše, proto tam nehrozí žádná velká rivalita,“ vysvětlila Vondráčková.

Zpěvačka se jistě znovu vrátí i do Edenu. Už příští rok v červnu tam bude mít svůj největší koncert kariéry. „Všechno bude jinak uzpůsobené. Moc se těším, ale zároveň mám respekt před tím hrát na tak obrovském stadionu. Již jsem vystupovala v O2 areně, ale tady je to ještě mnohem větší,“ dodala.

Tagy

Speciály

Aféry & zločiny
Příběhy zapsané do mapy