foto: Vít Hassan pro PrahaIN.cz/Fanoušci Baníku Ostrava, ilustrační foto
Duklu a Baník čeká v sobotu jedno z největších utkání posledních let, ve kterém se rozhodne o tom, kdo sestoupí do druhé ligy. Do Prahy se chystají tisíce ostravských fanoušků, kteří kritizovali České dráhy, že nevypravily speciální vagony. Národní dopravce zareagoval.
V utkání na Julisce mezi Duklou a Baníkem Ostrava bude domácí tým potřebovat alespoň bod, aby si zajistil místo v baráži. Ostravané naopak musí bezpodmínečně vyhrát, jinak opustí nejvyšší soutěž.
O důležitý zápas je nevídaný divácký zájem. Do Prahy se chystají tisíce fanoušků z moravskoslezské metropole. A na sociálních sítích píší: „Zburáme Julisku!“
„Fanouškům hostujícího týmu jsme poskytli jeden sektor navíc. To znamená, že do prodeje šlo zhruba 1500 vstupenek pro hostující fanoušky,“ řekl serveru PrahaIN.cz tiskový mluvčí Dukly Martin Bartošek.
Dá se počítat s tím, že řada fanoušků Baníku bude i v domácích sektorech.
Juliska má kapacitu kolem osmi tisíc diváků a už několik dnů je beznadějně vyprodaná.
„Z hlediska mediálního i fanouškovského zájmu jde bezpochyby o jeden z největších zápasů posledních let. Zajímavost utkání ale dodává především jeho sportovní kontext,“ přidává Bartošek z Dukly.
Ostravská invaze do Prahy
Drtivá většina Baníkovců se do hlavního města tradičně chystá vlakem.
Chachaři, aktivní fanoušci klubu, si v týdnu rýpli do Českých drah (ČD). „Speciální vagóny určené Chacharům jsou v poslední době pro národního dopravce zřejmě tabu! Opět jsme nepochodili... Ale ani to nás neodradí a rozlezeme se hezky všude možně,“ napsali na síti X.
Doplnili, že příznivci Baníku si mají kupovat jízdenky do místenkových vozů, které z Ostravy vyjíždějí v sobotu před půl sedmou ráno ze Svinova.
Psali jsme
„Tvrdíku, skenuj své svědomí, ne naše obličeje,“ vzkázali o víkendu fotbaloví ultras napříč ligou předsedovi představenstva Slavie. Aktivní fanoušci…
„V případě vlaků IC 546/547 v sobotu 23. května 2026 není tvrzení fanoušků Baníku pravdivé,“ reagoval pro PrahaIN.cz mluvčí ČD Petr Šťáhlavský.
„V první polovině týdne došlo k posílení vlaku nejprve o dva místenkové vozy č. 750 a 751. Kapacitu 2. třídy jsme posílili o zhruba 60 procent. Následně jsme vlak posílili o další dva vozy č. 752 a 753. Celkově jsme tak už navýšili kapacitu těchto vlaků ve 2. třídě o zhruba 115 procent, tedy o více než dvojnásobek původní kapacity,“ doplnil.
Posílení vlaků či zavedení zvláštních spojů je podle něj závislé na řadě faktorů, například na délce a hmotnosti vlaku, kapacitě tratě, typu kmenové soupravy, možnostech připojení dalších vozů nebo dostupnosti vozů pro posílení soupravy.