Nevídaný incident: Hráče Třince knokautoval divák mrsknutou mincí

22. 04. 202221:37

Absolutní hloupost, která nepatří na led. Těmito slovy moderátor Robert Záruba zhodnotil málo vídanou situaci. Na konci poslední třetiny pátečního finále mezi domácí Spartou a Třincem totiž zasáhl letící předmět třineckého beka Milana Douderu.

Diváci dávali najevo nevoli s rozhodnutím sudího nejen vulgárními výkřiky na jeho adresu, ale třinecké zasypali vším, co měli po ruce.

Po zásahu do obličeje padl Doudera na zem přímo u dvířek na střídačce.

Zpočátku nebylo jasné, co se stalo.

Trenér Třince Václav Varaďa však už po pár minutách v ruce svíral minci, která Douderu knokautovala. Následovala diskuse s hlavním rozhodčím, ovšem ten si vypnul jinak běžně zapnutý mikroport. Rozhovor tak slyšet nebyl.

Do toho všeho vyzval diváky hlasatel v o2 areně, aby nevhazovali předměty na led. To vyvolalo další bouří, křik a pískot. Douderu nakonec s rozseknutým rtem ošetřil klubový lékař přímo na střídačce.

Utkání plné emocí skončilo vítězně pro hosty, kteří se v sérii ujali vedení 2:1.

V pořadí čtvrtý střet mezi oběma týmy je na plánu v sobotu už v 17 hodin. Hraje se opět v Praze.