„Řeknu vám, lidi, můj start do života nebyl vůbec jednoduchej a šťastnej. Moje jméno je Brixík a teď jsou mi tři měsíce. Bude ze mě určitě statnej ovčák, měl jsem kliku, že jsem se dostal k tetě, protože jsem byl v pěkným maléru. Jako mimino si mě koupil pán, jenže když mě donesl domů, nelíbil jsem se jeho domácí velké…