Rada hlavního města se v pondělí 12. ledna věnovala především dopravě. Trojici projednávaných dopravních tisků podle gesčního náměstka Jaromíra Beránka (Piráti) spojila tenká červená dramaturgická linka, protože se všechny týkají bezemisní dopravy, její modernizace a elektromobility.
Rozvoj dobíjecí infrastruktury mají hlavnímu městu zajistit dva projekty, které by se měly uskutečnit v následujících letech 2025 až 2027. Praha…
V loňském roce bylo v České republice nově zaregistrováno historicky nejvíce elektrických vozidel. Kromě více než 6,5 tisíce osobních automobilů…