Komunikační strategie pražského magistrátu se v loňském roce zaměřila na tři důležité body - pandemii, podporu ve finanční nouzi a energetickou krizi.
Reklamní kampaň na podporu očkování, kterou pro pražský magistrát zdarma vytvořila agentura DDB Prague, sbírá pozitivní ohlasy u odborníků…
Očkování, podpora bydlení, energetická krize nebo pomoc lidem ve finanční nouzi. To byla hlavní témata komunikace pražského magistrátu s občany…