Dlouhodobě zanedbávané nádraží Vyšehrad čeká rekonstrukce. Místostarosta městské části Praha 2 Jan Recman (ODS) spolu se zástupcem nového vlastníka historické budovy nádraží Vyšehrad Miloradem Miškem Miškovićem to na schůzi ztvrdili podpisy.
V druhém únorovém týdnu se starosta Prahy 2 Jan Korseska (ODS) a místostarosta Jan Recman (ODS) sešli s developerem, který nyní vlastní…