Lesníci z městské příspěvkové organizace Lesy hlavního města Prahy (LHMP) loni na území metropole vysadili 139.994 stromků, což bylo o 68.385 meziročně méně. Méně také těžili, z pražských lesů získali 5.106 metrů krychlových dřeva, tedy o 1.329 metrů méně než předloni. Vyplývá to z výroční zprávy LHMP.…
VĚDECKÁ KONFERENCE: Praha se stala na týden hlavním městem evropských lesů. Do českého hlavního města se sjela stovka odborníků z 22 zemí, ti…