Od počátku loňského prosince platí v Praze nová vyhláška, která reguluje používání pyrotechnických výrobků na většině míst metropole. Zákaz platí pro většinu volně prodejné pyrotechniky i pro dny, jako je Silvestr a Nový rok. Na omezení upozornil magistrát pomocí tiskové zprávy.