S problémem vysoké koncentrace škodlivých emisí v ovzduší se Praha potýká dlouhodobě. Pravidelně proto kontroluje a měří emise z dopravy a problém se snaží řešit také za pomoci inovativních technologií. Nově bude využívat komplexní řešení pro detekci vozidel s nadměrnými emisemi pevných částic, čímž chce docílit…