V druhém únorovém týdnu se starosta Prahy 2 Jan Korseska (ODS) a místostarosta Jan Recman (ODS) sešli s developerem, který nyní vlastní historickou budovu nádraží Vyšehrad. Zajímali se o stavební záměry nového vlastníka.