ROZHOVOR: „Trochu mi začíná vadit, že je hodně hudebního smogu. Kvůli příchodu AI nevím, co bude za pár let, ale už teď mi přijde, že je hodně muziky. Nedávno jsem četl nějakou studii, kolik nové hudby vznikne za den, je to strašně obrovské číslo,“ říká v rozhovoru pro server PrahaIN.cz zpěvák Petr Bende.…
ROZHOVOR: V pěti letech snil o tom, že jednou bude profesionálním muzikantem. O dvacet let později, na předkole Porty v roce 1997 prohlásil…