Na pražském Ďáblickém hřbitově bylo v pátek slavnostně zprovozněno první ekologické pohřebiště v Česku. Nebožtíci zde budou pohřbíváni do země v ekologických rakvích, hroby nebudou mít náhrobní kameny, ale pouze dřevěné destičky se jmény.
Od září bude v Praze k pohřbívání sloužit ekologický hřbitov nazvaný Louka vzpomínek. Přírodní pohřebiště, které je projektem městské příspěvkové…