Pražští radní na svém jednání v pondělí 20. března 2023 schválili letošní valorizaci nájemného nebytových prostor, budov a pozemků, které jsou v majetku hlavního města, ve výši 7,55 procent. Odpovídá to polovině roční míry inflace za rok 2022. Ceny se valorizovali poprvé od roku 2020.