Pražští policisté pátrají po dvojici mužů, z nichž jeden při běhu strhává turistům sledujícím orloj na Staroměstském náměstí zlaté řetízky z krku a druhý na něj dohlíží. Od konce dubna tak okradli minimálně tři lidi, kterým způsobili škodu za zhruba 30.000 korun.