Žena vydávila neznámý předmět. Ani lékaři nevědí, co to je

31. 05. 202305:34
Žena vydávila neznámý předmět. Ani lékaři nevědí, co to je
foto: PrahaIN.cz/Předmět v krku.

Velmi nepříjemné chvíle zažila v dubnu letošního roku Hana S. Redakci PrahaIN.cz o této peripetii informoval její bratr. Žena, která pracuje ve školství, měla několik dnů problém s polykáním.

Navštívila proto lékaře, který jí řekl, že má zánět. Podle jeho slov musela mít příznaky delší dobu, ale ignorovala je. To dotyčná žena odmítla. V Praze ovšem absolvovala vyšetření, kdy jí lékař speciálním přístrojem skrz nos kamerou prohlížel krk.

Poté odešla domů s určenou diagnózou zánětu.

Následovaly další dva dny, kdy cítila, že má něco v krku. Kašlala a dávila. Po necelých osmačtyřiceti hodinách skutečně vydávila předmět, který PrahaIN.cz nabízí jako úvodní fotografii.

Jedná se o zhruba centimetrový objekt, který je hladký a uvnitř má viditelné nějaké další zařízení, na první pohled nerozpoznatelné.

Ukázali jsme ho třem renomovaným lékařům. Ani jeden nebyl schopen poznat, co si prohlíží. „Musel bych vidět lékařskou zprávu. Musel bych vidět, co jí dělali, čím to dělali a jaký byl závěr,“ uvedl jeden z nich.

Mířil podobnou cestou, jako uvedená Hana S. Ta se totiž domnívala, že předmět zůstal v krku po uvedené kontrole v nemocnici.

Zvětšený předmět. Foto: PrahaIN.cz

Nevím, nevím, nevím

Rozhodla se tedy předmět očistit a vyrazila s ním znovu za lékařem. Oznámila mu, že jí v krku zůstal po jeho vyšetření. To však muž v bílém plášti jednoznačně odmítl.

„Byl velice vstřícný, koukal na to, ale nepoznal to. Vzal mě do ordinace, kde mi ukázal ten přístroj, kterým mě prohlížel. Je to na stěně s takovou žárovkou, takový úzký kabel s kamerou. On mi popsal, že to, co jsem měla v ruce, se tam v žádném případě nevejde, že vůbec neví, kde se to tam vzalo,“ popsala Hana S. pro naši redakci.

Lékaři poděkovala a odešla.

Doplnila, že po vydávení předmětu se jí výrazně ulevilo.

Jak se jí do krku dostal, netuší.

Redakce ho ukázala zhruba deseti lidem různých oborů, nikdo nebyl s jistotou schopen určit, o co se jedná. Někdo tvrdil, že „to“ mohlo být v jídle, další, že jde o součástku na svíčky na stromek, jiný, že jde o čip pro psa.

„Psa nemám, kočku nemám, žádná zvířata kolem mě nejsou a vánoční stromek jsem sklidila v lednu,“ reagovala Hana S.

„Víte co, je to hladké jako pecka, v těle by to nezůstalo, ublížit to nemohlo, ale chápu, že to muselo být hodně nepříjemné,“ řekl jeden z námi oslovených lékařů. Za svou praxi čítající třicet let se s ničím podobným nesetkal.

Předmět si na fotografii v maximálně zvětšeném formátu prohlédl i specialista na lékařské přístroje. Že by šlo o součást „něčeho“ nemocničního, to okamžitě odmítl.

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných