Dvacet minut čekal na obsluhu, která šla na nákup. Po návratu zákazníka seřvala

05. 09. 202305:26
Dvacet minut čekal na obsluhu, která šla na nákup. Po návratu zákazníka seřvala
foto: čtenář PrahyIN.cz/Obsluha stánku

Už jste někdy viděli stánek se zmrzlinou? Asi ano. A už jste někdy viděli stánek se zmrzlinou, jehož obsluha ho nechá napospas dění, otevřený a na desítky minut zmizí? My také ne.

Ale přesně to se stalo našemu čtenáři, který ve čtvrtek 24. srpna chtěl koupit svým dětem něco sladkého. K celé události došlo odpoledne na Novodvorské ulici v Praze 4.

Redakce PrahaIN.cz čtenáře zná. Volal nám po deseti minutách čekání.

„Šli jsme na zmrzlinu, je tady ten stánek a trdelník. Asi deset, možná patnáct minut se nic nedělo. Byl otevřený, všechno leželo na svém místě, ale uvnitř nikdo nebyl. Pokaždé přišel zákazník, chvíli čekal, pak odešel,“ popsal náš čtenář.

Požádali jsme, ať na místě setrvá. Slíbil, že ano. Současně se vydal ke stánku naproti, aby se zeptal, jestli se obsluze něco nestalo. „Ne, ne, ona si šla asi něco koupit,“ reagoval protější kiosek.

Takto nechala žena stánek desítky minut. Foto: PrahaIN.cz

Ty ***‘!

Za dalších deset minut se dívka k původnímu stánku vrátila.

Po celou dobu byl skutečně otevřený a mohlo se kolem něj projít na padesát lidí. Zklamaných zákazníků bylo prý kolem deseti. Že je obsluha pryč, žádná cedulka neuváděla.

Muž se následně ženy zeptal, kde byla, že to celé nechala takříkajíc dokořán. Místo racionální odpovědi nebo omluvy se však dočkal hrubých urážek. Dívka prý řvala, že je „hovado“ a „úchyl“.

„Prostě jsem se jí zeptal, jak může odejít a nechat to být, ale s ní nebyla řeč, jen křičela, že jsem debil. Ještě mnohem hůř, to si umíte představit. Tak jsem si ji vyfotil, ale ona se stále otáčela, aby nebyla vidět," uzavřel.

PrahaIN.cz se s provozovateli pokoušela spojit, abychom zjistili, jestli o „samoobsluze“ na Novodvorské vědí. Do vydání článku se to nepodařilo.

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných