O2 od rána nefunguje, stěžují si zákazníci. Operátor pracuje na nápravě

04. 08. 202510:52
1 min. čtení
O2 od rána nefunguje, stěžují si zákazníci. Operátor pracuje na nápravě
foto: Bára Richterová, PrahaIN.cz/Prodejna O2

Zákazníci O2 hlásí od pondělí ráno zhoršenou dostupnost mobilních služeb. Nefunguje volání, internet ani SMS zprávy.

„Někteří naši zákazníci se mohou aktuálně setkat se zhoršenou dostupností hlasových a datových služeb napříč Českou republikou. Naši technici začali vše ihned řešit a pracovat na nápravě. Všem dotčeným zákazníkům se velmi omlouváme,“ uvedla na náš dotaz tisková mluvčí O2 Blanka Vokounová.

Mobilní služby nefungují od pondělního rána, jak píše celá řada lidí například na sociální síti X.

O2 o výpadku informuje i v kolonce na svých webových stránkách: „Aktuálně se můžete setkat se zhoršenou dostupností hlasových a datových služeb. Naši technici intenzivně pracují na nápravě. Velice se omlouváme.“

Na serveru DownDetector je uvedeno, že někteří uživatelé si na zhoršenou dostupnost služeb začali stěžovat už po deváté ráno. Hlášení o problémech přibývají na tomto webu každou chvíli.

„Hlasové i datové služby napříč Českou republikou se podařilo pro všechny zákazníky obnovit. Všechny služby by měly již být postupně plně funkční. Příčiny analyzujeme. Všem dotčeným zákazníkům se velmi omlouváme,” uvedla společnost O2 krátce po 12. hodině. 

Tagy

Speciály

Aféry & zločiny
Příběhy zapsané do mapy