Úřednice z odboru majetku si přivydělává prostitucí. „Beru 27.500 korun, nemám na výběr...“

16. 01. 202305:39
Úřednice z odboru majetku si přivydělává prostitucí. „Beru 27.500 korun, nemám na výběr...“
foto: Pixabay.com licence/Ženská tvář, ilustrační foto

PŘÍBĚH: Do redakce PrahaIN.cz zavítala sama. Reagovala na sérii článků, které jsme publikovali o zákulisí pražské prostituce. Jenomže ona není profesionální lehká dáma. Má vysokou školu a pracuje na jedné z městských částí v Praze. Konkrétně na odboru majetku.

Svůj příběh se rozhodla prezentovat proto, že prý není jediná, kdo musel zvolit tuto krajní cestu. „Jiné kolegyně začaly dělat třeba uklízečky, další učí, jiná pomáhá lidem v domácnosti. Placenou společnici dělám jediná z těch, které znám,“ sdělila třiačtyřicetiletá žena.

Ačkoli zmínila, že je placená společnice, připustila, že jde rovněž o sexuální služby, nikoli pouze společenský doprovod.

„Několikrát ano,“ potvrdila.

Tuto skutečnost prý dlouho zvažovala. Začalo to zdražováním a rozvodem. Alimenty jsou prý nízké a práce úřednice špatně placená. Neutáhla by sama domácnost, kde žije spolu s dcerou.

„Nemám na to, to je celé, mám sotva osmadvacet tisíc. Kolegyně chodí uklízet do Makra, dělá to přes noc dvakrát do týdne, stydí se za to. Já se tím nechlubím, ale chtěla jsem říct, že tahle doba je hodně těžká. Rozhodně chci zůstat na úřadě, ale dokud nebudu mít jinou alternativu, tuto svou noční práci vnímám jako dočasnou,“ podotýká.

PrahaIN.cz se rovněž zajímala o to, jestli někdo z jejich nadřízených ví, jak si přivydělává.

„Ano, řekla jsem to místostarostovi, který má agendu majetku v gesci. Požádal mě o diskrétnost, prý mi nemůže nic zakazovat. Myslím, že byl rád, že jsem mu to řekla otevřeně, nic špatného nedělám, není to nic nelegálního,“ vysvětluje dále.

Ke svým klientům, jak sama zdůrazňuje, jezdí nepravidelně domů.

Jak se k nim dostává a zdali je mezi nimi nějaký fyzický nebo internetový prostředník, uvést nechtěla. „Je to bezpečné," zmínila.

„Nejsem vzor ctnosti, jenže kritikům chci říct, aby si zkusili živit dítě s tímto platem, do toho oblečení, jídlo, nájem, energie. Nehodlám skončit na ulici, nehodlám si stěžovat, proto jsem udělala, co jsem udělala. A ne, nestydím se před sebou, není mi to blbé,“ uzavřela.

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných