ZVÍŘECÍ SEZNAMKA: Aktivní psí senior Bobíček je veselý, mazlivý voříšek

16. 01. 202321:22
ZVÍŘECÍ SEZNAMKA: Aktivní psí senior Bobíček je veselý, mazlivý voříšek
foto: Nikola Balcarová/Bobíček

„Dovolte mi, abych se vám představil. Mé jméno je Bobíček a jsem desetikilový devítiletý voříšek, který se začíná poohlížet po své nové rodince, kterou bych si tak moc přál,“ štěkl psík, který je velmi aktivní, takže hledá stejně aktivní, milující páníčky.

  • Hledám vztah: vážný, přátelský
  • Jsem: pes heterosexuální
  • Věk: 9 let
  • Rasa: kříženec
  • Postava: štíhlá
  • Bydliště: zatím „dočaska“
  • Velikost: střední (31 – 60 cm)
  • Hodím se: k jiným psům, na zahradu, do bytu, pro začátečníky i pro aktivní majitele

Co ještě štěkl Bobíček

Jeden domov jsem už měl, žil jsem po boku své milující paničky, ale bohužel postupem času jí začaly ubývat síly, zatímco já moc toužil po dovádění a běhaní venku, jenže to mi už bohužel dopřát nemohla. Putoval jsem tedy do dočasné péče k tetě, kde mám k dispozici velikou zahradu a spoustu kamarádů na lumpačení a moc si teď svůj život užívám. Jsem zcela bezproblémový pejsek a i přes svůj věk jsem stále moc aktivní. Miluju veškerou pozornost lidí, jsem obrovský mazel a každý si mě ihned zamiluje.“

Bobíček je desetikilový devítiletý voříšek. Autor: Nikola Balcarová

Co říká Dočaska

Bobíček k nám přijel od staré paní, která se o něj již nemohla dál starat. Ačkoli je to devítiletý pejsek, stále je velice aktivní, užívá si procházky, lítání po zahradě, miluje hračky, zejména balónky, které vám bude oddaně nosit. V Dočasce krásně funguje i s dalšími pejsky, občas má trochu tendence vybírat si psí kluky, ale u nás funguje bez problémů a v novém domově by byl za podobně velkou psí kamarádku určitě moc rád. Zpočátku trochu bojoval s hygienou, ale i to se již naučil.

Bobíček je desetikilový devítiletý voříšek. Autor: Nikola Balcarová

Je to velice chytrý kluk, který miluje pozornost svých lidí, užívá si lítání po zahradě, zvládne úplně bez problému i delší procházky. Proto se hodí spíše k aktivnějším lidem, kteří s ním budou moci trávit co nejvíce času, protože je nerad sám. Sice nijak zatím nevyvádí, ale smutní. Zkrátka je nejšťastnější, když může být v přítomnosti svého člověka. Samozřejmě dokáže i krásně odpočívat, miluje mazlení a drbání. Je to zkrátka zcela nekonfliktní a bezproblémový psík, který si zaslouží milující domov a aktivnější způsob života.

Bobíček je kastrovaný, odčervený, odblešený, čipovaný a očkovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě s jeho dočasnou tetou Radkou v Praze na telefonním čísle 777 310 185. Vážní zájemci, pište info o sobě na mail dipu@seznam.cz, nebo volejte 602 259 705.

Spolek Dočasky De De, z.s. poskytuje azyl týraným a opuštěným pejskům, připravuje je na nový začátek a hledá pro ně nové a lepší domovy. Přijímá pejsky bez domova, týrané, z nevhodných podmínek, od majitelů, kteří se o ně nemohou dále starat, ale také ty, kteří zůstali dlouhé roky v útulku, bez socializace, inzerce a šance dostat se někdy domů. Celý tým je složený z dobrovolníků bez nároku na jakoukoliv odměnu.

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných