ZVÍŘECÍ SEZNAMKA: Jsem Tessie, narodila jsem se v množírně a jsem miloučká skoro čivava

04. 12. 202219:21
ZVÍŘECÍ SEZNAMKA: Jsem Tessie, narodila jsem se v množírně a jsem miloučká skoro čivava
foto: Nikola Balcarová (stejně jako ostatní snímky v článku)/Tessie

„Narodila jsem se v množírně jako kříženka čivavy. Jsou mi 3 roky a vážím 3 kila. Jako každý pejsek z množírny jsem poprvé poznala až u tety, co je to láska, péče a zázemí, a ze všeho jsem byla velice vyděšená. První týdny jsem nevylézala z úkrytu a moc jsem se bála. Postupně jsem se, hlavně díky ostatním pejskům a trpělivosti tety, trochu více osmělila, ale trvalo dlouho, než se ze mě stal tety věrný ocásek,“ prozradila svůj smutný příběh malinká roztomilá Tessie.

  • Hledám vztah: vážný, přátelský
  • Jsem: fenka heterosexuální
  • Věk: 2 roky
  • Rasa: kříženec čivavy
  • Postava: štíhlá
  • Bydliště: zatím „dočaska“
  • Velikost: malá (do 30 cm)
  • Hodím se: k jiným psům, na zahradu, do bytu

Co ještě štěkla Tessie

„K cizím lidem jsem stále nedůvěřivá a rozhodně si mě na poprvé nepohladíte, potřebuji čas a získat důvěru, abych ve svém srdíčku i v duši měla dalšího člověka.Ráda se chovám, mazlím a nosím, vše je pro mě nové, takže počítejte s tím, že nebudu hned fungovat jako normální pejsek. Doma se venčím na podložku, ale už zvládám i procházku venku na bezpečných kšírkách. Manipulaci zvládám bez problémů, tulím se k tetě v posteli, pejsky mám ráda, vždyť jsem na psí společnost byla zvyklá celý život, takže kámoši pro mě budou jistě přínosem i oporou. Ráda poznám laskavou rodinku, se zkušeností s pejsky z množíren, kde mě budou milovat celý život, vaše Tessie.“

Co říká Dočaska

Tessie je fenečka z množírny, kříženka čivavy, krásná maličká a něžná holčička. Je to klasický množírenský pejsek, který vše teprve poznává a samozřejmě je bojácná a opatrná. Všechno a všichni jsou pro ni nové, a proto pro ni hledáme majitele, kteří již s pejsky z množíren zkušenosti mají. Zvládne už venčení venku na bezpečných kšírkách, doma se venčí na podložku, kde je čistotná. Je to mazlíček a něžná křehká dušička, velmi hodná a mazlivá, vděčná holčička, potřebuje vlídné trpělivé zacházení, spoustu času na získání důvěry a začlenění do běžného života.

Je vhodná k dalším pejskům, na které je zvyklá, k dětem jen velkým a rozumným. Tess potřebuje bydlení ideálně v domku se zahrádkou na klidném a bezpečném místě, není vhodná do rušného a frekventovaného prostředí. Je to miláček, co potřebuje hodně času zvyknout si na vše nové, doma neštěká a nic neničí, zamilujete si jí okamžitě.

Tessie je odblešená, odčervená, čipovaná, očkovaná, kastrovaná a s ošetřenými zoubky. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě v Praze. Vážní zájemci, pište info o sobě na mail dipu@seznam.cz, nebo volejte 602 259 705.

Spolek Dočasky De De, z.s. poskytuje azyl týraným a opuštěným pejskům, připravuje je na nový začátek a hledá pro ně nové a lepší domovy. Přijímá pejsky bez domova, týrané, z nevhodných podmínek, od majitelů, kteří se o ně nemohou dále starat, ale také ty, kteří zůstali dlouhé roky v útulku, bez socializace, inzerce a šance dostat se někdy domů. Celý tým je složený z dobrovolníků bez nároku na jakoukoliv odměnu.

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných