ZVÍŘECÍ SEZNAMKA Říkají mi Cipísek a jsem doslova k sežrání

29. 09. 202221:26
ZVÍŘECÍ SEZNAMKA Říkají mi Cipísek a jsem doslova k sežrání
foto: Nikola Balcarová (stejně jako ostatní snímky v článku)/Cipísek

„Jmenuji se Čip, v Dočasce mě ale krátkodobě přejmenovali na Cipíska, neboť jednoho Čipa už mají, tak aby si nás lidé nepletli. Jsem už starší pán, rád bych ale měl milující domov, kde budu jediné domácí zvířátko,“ štěkl tento roztomilý malý pejsek.

  • Hledám vztah: vážný, přátelský
  • Jsem: pes heterosexuální
  • Věk: 12 let
  • Rasa: kříženec jorkšírského teriéra a australského silky teriéra
  • Postava: štíhlá
  • Bydliště: zatím „dočaska“
  • Velikost: malý (do 30 cm)
  • Hodím se: k dětem, na zahradu, do bytu

Co říká Dočaska?

Malý kříženec silky teriéra Cipísek žil celý život se svou starší paničkou, která ale onemocněla a rodina se o pejska nemohla postarat, padly dokonce slova o eutanazii, ale nakonec příbuzní oslovili nás a pejska jsme si převzali.

Při veterinární prohlídce se ukázalo, že Cipísek má obrovský nádor u konečníku, který praská, takže Cipíska pořádně trápí. Cipísek je anemický a má nemocné srdce, přesto operaci ustál a čeká v Dočaskách DeDe na novou rodinu.

Cipísek je zlatíčko, ale na ostatní psy žárlí, je dominantní. V nové domácnosti by měl být sám, bez dalších psů a koček.

Cipísek je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný a kompletně očkovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě v Praze. Vážní zájemci, pište info o sobě na mail dipu@seznam.cz, nebo volejte 602 259 705.

Spolek Dočasky De De, z.s. poskytuje azyl týraným a opuštěným pejskům, připravuje je na nový začátek a hledá pro ně nové a lepší domovy. Přijímá pejsky bez domova, týrané, z nevhodných podmínek, od majitelů, kteří se o ně nemohou dále starat, ale také ty, kteří zůstali dlouhé roky v útulku, bez socializace, inzerce a šance dostat se někdy domů. Celý tým je složený z dobrovolníků bez nároku na jakoukoliv odměnu.

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných