ZVÍŘECÍ SEZNAMKA Zatím měl hroznou smůlu, napotřetí to snad vyjde, doufá malý střapatý Denny

16. 10. 202214:31
ZVÍŘECÍ SEZNAMKA Zatím měl hroznou smůlu, napotřetí to snad vyjde, doufá malý střapatý Denny
foto: Nikola Balcarová (stejně jako ostatní snímky v článku)/Denny

„Ahoj, jsem asi roční pejsek a hledám trvalý domov. Už to dvakrát vypadalo, že už ho mám, ale nějak to nedopadlo. Teď jsem u tet v Dočasce a doufám, že najdu milující páníčky,“ štěkl malý bílý psík s milým čumákem.

  • Hledám vztah: vážný, přátelský
  • Jsem: pes heterosexuální
  • Věk: 1 rok
  • Rasa: kříženec
  • Postava: štíhlá
  • Bydliště: zatím „dočaska“
  • Velikost: malá (do 30 cm)
  • Hodím se: k jiným psům, k dětem, na zahradu, do bytu, pro aktivní majitele i pro začátečníky

Co říká Dočaska?

Denny je aktivní bílý střapatý fešák, asi rok starý. Je to veselý a hravý pejsek, menší velikosti, který miluje lidi.

Denny byl jako tříměsíční zanedbané štěně odebrán romské rodině v Javorníku. Místní útulek mu našel domov blízko, u jedné paní, kterou ale ta romská rodina chodila stále obtěžovat. Paní už na to neměla nervy a pejska se vzdala. Denny se tak vrátil zpátky do útulku a byl převezen do Prahy do nového domova, ale ani tam to nevyšlo. Teď je v Dočasce a hledá nový domov.

Denny je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný a kompletně očkovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě v Praze. Vážní zájemci, pište info o sobě na mail dipu@seznam.cz, nebo volejte 602 259 705.

Spolek Dočasky De De, z.s. poskytuje azyl týraným a opuštěným pejskům, připravuje je na nový začátek a hledá pro ně nové a lepší domovy. Přijímá pejsky bez domova, týrané, z nevhodných podmínek, od majitelů, kteří se o ně nemohou dále starat, ale také ty, kteří zůstali dlouhé roky v útulku, bez socializace, inzerce a šance dostat se někdy domů. Celý tým je složený z dobrovolníků bez nároku na jakoukoliv odměnu.

Tagy

Speciály

Kudy kráčel zločin
Tajnosti slavných